Jak wystawić szybko fakturę?

komputer

Korzystanie z platform on-line do fakturowania ma jedną zaletę. W przeciwieństwie do programów instalowanych w naszym komputerze, taka księgowość internetowa sama się aktualizuje i dostosowuje do najnowszych przepisów. SzybkaFaktura.pl wprowadza na bieżąco nowe przepisy wchodzące w życie, między innymi te dotyczące VAT. Jeśli potrzebujemy porady to w dziale – Pomoc – jest to wszystko opisane.

Jestem zwolennikiem biur rachunkowych, ale jeśli ktoś chce księgowość internetową, to SzybkaFaktura.pl wydaje się dobrym wyborem, ponieważ używa jej sporo profesjonalnych księgowych.

SzybkaFaktura.pl jest popularna bo wymyślili prostą zasadę, że najlepiej sprzedają się proste, skuteczne rozwiązania w niskiej cenie. Zdecydowana większość przedsiębiorców w Polsce to osoby prowadzące jednoosobową działalność. Firmy takie nie potrzebują bardzo zaawansowanych programów z dostępem do wymyślnych funkcji, tylko czegoś, co obsłużą w kilka minut nie mając wiedzy informatycznej czy księgowej.

Szybka Faktura jest programem, który nadal polecam osobom rozpoczynającym jednoosobową działalność gospodarczą. W tym programie jest przejrzysta szata graficzną. Program bazuje na systemie wygodnych zakładek, dzięki czemu łatwo jest dojść do poszukiwanej funkcji z dowolnego miejsca na stronie.

Przyspieszone wystawianie faktur nie tylko pomaga w szybszym uzyskaniu pieniędzy od klientów, ale również zwiększa wydajność firmy i może zmniejszyć koszty ogólne.

Fakturowanie jest ważną funkcją wykonywaną przez każdy biznes. W programie możesz skorzystać z oprogramowania do wystawiania faktur, obsługiwać magazyn, czy prowadzić księgowość przez internet.

Często klienci wybierają ten program ze względu na magazyn. Jest to bardzo wygodna funkcja. Otrzymujemy dostęp do wszystkich potrzebnych druków. Program zlicza również łączną wartość towarów. Dostępne zestawienie można od razu wydrukować.

Dla jednoosobowej działalności szybkafaktura.pl się sprawdzi jak najbardziej. Po okresie próbnym klient traktowany jest w profesjonalny sposób.

4.3/5 - (ilość ocen: 6)