Jak oszczędzać na zakupach online

kobieta na zakupach

W erze eHandlu, możliwe stało się znalezienie najlepszej oferty za pomocą smartfona lub laptopa.

Jak zaoszczędzić pieniądze przed zakupem przedmiotu?

Kiedy znajdę produkt, którego chcę lub potrzebuję, pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji, czy kupić go online, czy w sklepie. Następnie, jaki sklep lub platforma internetowa oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Przyglądam się również niektórym elementom, które uważam za bardzo ważne przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu.

Gwarancja: Jak długa jest gwarancja i kto ją obsługuję.

Polityka zwrotów: Ważne jest aby dowiedzieć się, czy sprzedawca lub platforma handlowa oferuje bezpłatne zwroty, czy też nie. Przy istnieniu polityki bezpłatnych zwrotów, sprzedający zapłaci za koszt przesyłki zwrotnej. Np. na Allegro jest opcja zwrotu darmowego za pomocą paczkomatu.

Lokalizacja: Skąd wysyłany jest artykuł, który kupujesz. Lokalizacja pochodzenia artykułu określa czas, jaki powinien upłynąć od momentu jego otrzymania.

Jak zaoszczędzić w prosty sposób dzięki cashback?

Serwis cashbackowy to serwis który zwraca cześć wydanej kwoty za zakupy online.

Ja robię zakupy w internecie przez portal cashbackowy.

Coraz częściej istnieje możliwość uzyskania cashbacku. Chodzi o wypłacenie przez sklep internetowy pewnej sumy pieniędzy w zamian za zakupy.

Za zamówienia złożone przez zarejestrowanego na serwisie klienta, sklep internetowy wypłaca pewien zwrot, którym platforma cashback’owa dzieli się z użytkownikami.

My polecamy cashgoback.pl, który współpracuje z bardzo duża ilością sklepów internetowych. Wśród partnerów znajdziemy takie serwisy popularny Aliexpress, Allegro, Pyszne.pl, Revolut, czy Groupon.

Serwis CashGoBack dzieli się z użytkownikami zwrotem za zamówienia.

Kiedy otrzymasz cashback?

Jak wejdziesz na sklep internetowy bezpośrednio przez stronę cashgoback.pl.

Warto zarejestrować się w CashGoBack i oszczędzać pieniądze.

4.5/5 - (ilość ocen: 2)