Idealny portfel męski

portfel

Zastanawiasz się, jaki portfel kupić mężowi, tacie, chłopakowi albo bratu? Jednym z najbardziej ponadczasowych i uniwersalnych pomysłów są zwykle portfele męskie.

Wybór portfela nie jest jednak taką oczywistą sprawą, ponieważ należy trafić w gust obdarowywanego. Bowiem odpowiednio dobrany portfel – podobnie jak zegarek czy aktówka – to atrybut współczesnego mężczyzny.

Zastanawiasz się, jaki portfel kupić mężowi, tacie, chłopakowi albo bratu? Jednym z najbardziej ponadczasowych i uniwersalnych pomysłów są zwykle portfele męskie. Wybór portfela nie jest jednak taką oczywistą sprawą, ponieważ należy trafić w gust obdarowywanego. Bowiem odpowiednio dobrany portfel – podobnie jak zegarek czy aktówka – to atrybut współczesnego mężczyzny.

Jak nie popełnić błędu?

Każdy mężczyzna – niezależnie od wieku i preferowanego stylu – korzysta z portfela. Co więcej, często jest to dla niego jeden z najważniejszych wyrobów galanteryjnych, ponieważ przechowuje w nim nie tylko pieniądze i karty płatnicze, ale również dokumenty, paragony czy karty lojalnościowe. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby portfel męski był praktyczny. Jeśli chcesz go właściwie dobrać, weź pod uwagę, czy obdarowywany używa innych wyrobów galanteryjnych, np. eleganckiej aktówki, skórzanego paska czy plecaka na laptopa. Żaden dbający o styl mężczyzna nie wyciągnie sportowego portfela z markowej torby. Z kolei elegancki portfel będzie nietypowo wyglądał w ręce sportowca. Jeśli nie jesteś w stanie stwierdzić, jaki styl preferuje mężczyzna, lepiej wybierz klasyczny portfel. Zwiększysz w ten sposób szanse, że trafisz idealnie, a w najgorszym przypadku będzie to portfel wykorzystywany na wyjątkowe okazje.

Portfel dla eleganckiego mężczyzny

Portfele męskie markowe zwykle wykonane są ze skóry. Jest ona elegancka i wytrzymała. Skórzane wyroby galanteryjne są zdecydowanie trwalsze niż te z tworzywa sztucznego. Portfele męskie ze skóry, zwłaszcza tej lakierowanej, są odporne na zabrudzenia, zarysowania i przetarcia oraz nie chłoną wilgoci. Zastanów się, jaki kolor portfela wybrać. Decyzja powinna zależeć od tego, jakie ubrania nosi najczęściej mężczyzna, którego chcesz obdarować. Najbardziej uniwersalnym wyborem będzie klasyczna czerń lub modny brąz. Do odważnego i ekstrawaganckiego mężczyzny idealnie będą pasowały portfele męskie w fiolecie, zieleni lub z nieoczywistymi wykończeniami. Ciekawe inspiracje znajdziesz już teraz na panitorbalska.pl!

Jaki model wybrać?

Portfele męskie markowe są wysokiej jakości produktami, które są bardzo wytrzymałe. Z powodzeniem sprawdzą się w kieszeniach mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia i na co dzień potrzebują solidnego portfela. Elegancki, nowoczesny mężczyzna najlepiej będzie czuł się z portfelem męskim typu slim wallet lub małą podkówką, która nie będzie się odznaczać w kieszeni spodni lub marynarki. Z kolei mężczyźnie, który bardzo często korzysta z gotówki lub kart kredytowych, warto podarować pojemny model ze sprawdzonym zapięciem.

5/5 - (ilość ocen: 3)