Dodatki do garderoby to ważny element

dodatki do garderoby

Dzisiaj, żeby być modnym, nie wystarczy już tylko ubrać się w znanym salonie w ubrania polecane na witrynie, lub dobrane według zestawienia z modowych magazynów.

Bycie modnym to bardzo szerokie pojęcie, które obejmuje również umiejętność dobierania dodatków i akcesoriów, gadżetów, jakimi otaczamy się na co dzień.

Fashion victims

Czasem zakrawa to wręcz o snobizm i uzależnienie, bo ci, którzy naprawdę mocno (zbyt mocno) interesują się modą i są z nią bardzo związani, nie potrafią już kupić nawet zwykłego przedmiotu bez zwracania uwagi na jego design, kształt, kolorystykę, producenta.

Wszystko co ich otacza, musi być na czasie, wyjątkowe, oryginalne. W życiu tych osób nie ma miejsca na przypadkowość. Oznacza to też, że nie pozwalają sobie oni na spontaniczność, a podejście takie można by hiperbolizować na inne dziedziny życia, co daje razem dość smutny obraz.

Jednak nie dajmy się zwariować i czerpmy z mody ile się da, także przy kupowaniu codziennych sprawunków, pamiętając jednak że nie zawsze jest ona wyznacznikiem funkcjonalności i przydatności.

Modowe inspiracje

Skąd czerpać modowe inspiracje dotyczące dodatków? Gdybyśmy zapytali setkę spotkanych na ulicy kobiet, co sprawia, ze podoba im się określony styl w modzie, co jest ich natchnieniem do tego, by nosić takie a nie inne dodatki, część pewnie odpowiedziałaby podobnie.

Standardowo sięgamy bowiem po powszechnie i łatwo dostępne kobiece magazyny, coraz częściej czytamy także blogi tzw. szafiarek i portale poświęcone wyłącznie trendom.

4.4/5 - (ilość ocen: 14)