Co to jest Bitcoin i jak je zdobyć

kryptowaluta

Z perspektywy użytkownika, Bitcoin jest niczym więcej niż aplikacją mobilną lub programem komputerowym, który zapewnia osobisty portfel Bitcoin i pozwala użytkownikowi na wysyłanie i odbieranie Bitcoinów.

Bitcoin jest siecią, która umożliwia nowy system płatności i całkowicie cyfrowe pieniądze. Jest to pierwsza zdecentralizowana sieć płatności peer-to-peer, która jest zasilana przez jej użytkowników bez centralnych władz i pośredników.

Z perspektywy użytkownika, Bitcoin jest prawie jak gotówka dla Internetu.

Znana waluta

Bitcoin jest najbardziej znaną ze wszystkich kryptowalutą i jako pierwszy został utworzony w styczniu 2009 roku przez osobę o pseudonimie Satoshi Nakamoto

Nie jest więc szokujące, że całkowicie zdominowała ona rynek kryptowalutowy. Bitcoiny, jak wszystkie kryptowaluty, nie są same w sobie aktywami fizycznymi. W przeciwieństwie do walut, nie są one zarządzane przez żadną władzę centralną.

Kto korzysta z Bitcoina

Istnieje coraz więcej firm i osób prywatnych używających Bitcoina. Obejmuje to firmy, takie jak restauracje, a także popularne usługi online.

Chociaż Bitcoin pozostaje stosunkowo nowym zjawiskiem, to jednak szybko się rozwija.

W maju 2018 roku, całkowita wartość wszystkich istniejących Bitcoins przekroczyła 100 miliardów dolarów.

Bitcoin Bot

Dzięki założeniu konta na bot-bitcoin.com każdy może w swoim panelu klienta śledzić operacje wykonywane przez robota. Można monitorować pracę bota oraz jego rezultaty. Dzięki łatwej obsłudze z pewnością poradzimy sobie z obsługą konta w serwisie. J

Program dodatkowo podpowiada jakie są dodatkowe opcje inwestowania.

Obecnie trwa Konkurs Świąteczny. Wystarczy założyć darmowe konto i doładować portfel kwotą co najmniej 50 pln. Każde 50 pln to jeden los w loterii. Możemy również zaprosić znajomych. Regulamin przeczytacie na stronie konkursu.

W konkursie do wygrania są następujące nagrody:

1x Samochód Tesla

3x Wycieczka 2 osobowa do Paryża

10x iPhone12

Bot-Bitcoin można śledzić w social mediach:  Facebook Twitter Instagram