3 pomysły na prezent dla osoby aktywnej fizycznie

Urodziny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, walentynki to dobre okazje na prezent. Jednak, czasami ciężko jest kupić ten trafiony. Niezależnie od okazji, jeśli nie wiemy co kupić bliskiej osobie, zastanówmy się jakie są jej zainteresowania. Twój mąż czy żona spędza aktywnie czas, lubi chodzić na siłownię, biega i zdrowo się odżywia? Jeśli tak, nie zasypujmy jej/jego słodyczami! Oto 3 pomysły na prezent dla osoby aktywnej fizycznie.

  • Ubrania

Jeśli dobrze znasz osobę, której chcesz podarować prezent kup jej strój sportowy. Do zakupu potrzebny będzie rozmiar i preferencje takie jak kolor czy materiał. Osoba ta narzekała ostatnio, że do codziennych rytuałów chciałaby dodać pływanie, ale potrzebuje jednoczęściowego stroju kąpielowego? Pomysł na prezent gotowy! Albo nadchodzi lato, a długie legginsy są zbyt ciepłe na bieganie? Jeśli tak to kup jej/jemu spodenki. Jeśli nie znasz rozmiaru albo boisz się, że nie trafisz w gust, podaruj tej osobie voucher do ulubionego sklepu sportowego.

  • Książka

Książka Ewy Chodakowskiej albo Anny Lewandowskiej? Czemu nie? Jeśli osoba, której chcesz podarować prezent lubi czytać i gotować kup jej książkę o zdrowym odżywianiu i ze zdrowymi przepisami. Kto wie, może później zaprosi Cię na pyszny obiad? A może ten ktoś zainteresował się jogą albo marzy o efekcie „kaloryfera” na brzuchu? Wtedy zdecyduj się na poradnik z ćwiczeniami.

  • Hantle

Osobie aktywnej fizycznie możesz kupić hantle albo inny sprzęt do ćwiczeń, taki jak stepper czy piłka gimnastyczna. Warto zainwestować w hantle, w których można zmieniać obciążenie. Wtedy osoba obdarowywana będzie mogła dostosować je do swoich potrzeb. Taki prezent posłuży na dłużej, bo nawet gdy wzrośnie siła mięśniowa, to będzie można zwiększyć obciążenie.

Pomysłów na prezent dla osoby aktywnej fizycznie jest wiele. Trudniej jest trafić z pomysłem, ale jeśli dobrze znamy osobę, którą chcemy obdarować nie powinniśmy mieć problemu. Jeśli boimy się, że prezent będzie nietrafiony, zawsze możemy posłużyć się voucherami upominkowymi.

Oceń post