10 zasad mężczyzny z klasą

10 zasad faceta z klasą

Mężczyzna powinien zawsze robić dobre wrażenie w kontaktach prywatnych i zawodowych. Na zrobienie dobrego wrażenia w kontaktach prywatnych czy zawodowych mamy tylko kilka sekund. Kilka sekund oczywiście nie wystarczy, aby ocenić wiedzę, zachowanie czy inteligencję danej osoby.

Zostaniemy ocenieni na podstawie naszego wyglądu i ubioru. Dlatego każdy mężczyzna powinien być facetem z klasą. W tym pomogą nam następujące 10 zasad:

Pamiętaj o eleganckim wyglądzie- facet z klasą powinien cechować się eleganckim wyglądzie. Należy pamiętać o tym, aby nasz ubiór był dopasowany pod względem rozmiaru i naszej sylwetki. Oficjalny strój powinien mieć dobry krój oraz być dopasowany do naszej osoby. Osoby chcące zapewnić sobie odpowiedni strój mogą zamówić ubiór na zamówienie. Garnitur czarnego koloru będzie odpowiedni w sytuacjach formalnych oraz spotkaniach, które odbywają się po godzinie 18. W przypadku spotkań o wczesnych porach najlepiej wybrać kolor szary, grafitowy oraz granatowy. W sytuacjach mniej formalnych można wybrać niebieski odcień i jasną szarość. Mężczyzna z klasą powinien pamiętać również o jakości tkanin.

Pamiętaj o odpowiednim zachowaniu- facet z klasą potrafi umieć dobrze zachować się w towarzystwie a jego zachowanie powoduje, że zyskuje przyjaciół. Nie opowiada nie stosowanych żartów, nie mówi o swoich sukcesach finansowych czy podrywach miłosnych. Dodatkowo potrafi słuchać innych i ma zawsze jasno sprecyzowane zdanie na danych temat, ale nie narzuca go innym. Mężczyzna z klasą zna bardzo dobrze zasady dobrego wychowania, potrafi zachować się przy stole, nie plotkuje i zawsze mówi prawdę.

Pamięta o stosowaniu dobrej jakości produktów- elegancki wygląd i odpowiednie zachowanie napewno bardzo dobrze podkreśla odpowiednie perfumy. Nie stosuj perfum, które są podróbkami i niskiej jakości. Jednak pamiętaj, aby nie przesadzać z ilością perfum.

Pamiętaj, aby kierować się zasadą sprawiedliwości- oceniać należy wyniki oraz intencje innych osób. Jeżeli zarządzamy zespołem powinniśmy pamiętać, aby doceniać osoby starające się i pracujące a nie tylko osoby, które mają efekty.

Pamiętaj o wdzięczności- zawsze należy być wdzięcznym za każdą przysługę, którą ktoś nam wyświadczy. Dodatkowo pamiętaj, aby nie oczekiwać wdzięczności, ponieważ pokora jest bardzo dobrą cechą charakteru.

Pamiętaj o byciu perfekcjonista- zawsze jeżeli zabieramy się za coś to należy robić to bardzo dobrze. Nie należy odpuszczać i iść na łatwiznę, ale bardzo dzielnie pokonywać trudności, ponieważ są one bardzo dobrą szkoła dla naszego charakteru.

Pamiętaj o byciu twardym- facet z klasą powinien nie narzekać. Należy być wytrzymałym i nie odpuszczać sobie w drodze do realizacji określonego celu.

Pamiętaj, że jesteś ojcem- mężczyzna, który ma dzieci powinien pamiętać o tym, aby uczestniczyć w życiu swoich dzieci. Powinien pomagać im w trudnych sytuacjach i być wsparciem.

Pamiętaj o tym, aby być sobą- facet z klasą nie powinien udać kogoś kim nie jest. Należy mieć swój świat i nie zmieniać go pod wypływem innych osób.

Pamiętaj o hojności- w przypadku gdy zapraszamy kogoś do restauracji to powinniśmy uregulować rachunek. Pamiętaj też, aby doceniać dobrą robotę, która ktoś wykonał. Jeżeli jesteśmy zadowoleni z obsługi serwisu to daj obsłudze napiwek.

4.6/5 - (ilość ocen: 12)