10 sygnałów, że nie potrzebujesz tego faceta do szczęścia

Od mężczyzny bardzo łatwo się uzależnić. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku innych uzależnień, osoba z problemem ma w zwyczaju negować fakt jego istnienia. Właśnie z tego powodu przekonaj się, czy nie dostrzegasz u siebie którychś z 10-ciu sygnałów, które świadczą o tym, że wcale będzie Ci lepiej bez towarzystwa tego faceta.

1. On wiecznie nie ma dla Ciebie czasu

Jeśli mówi, że ma dla Ciebie czasu, to tak na prawdę chodzi o to, że w swoim wolnym czasie woli zając się czymś innym.

2. Robicie tylko to, czego on chce

Jeśli tak jest, to albo nie zna i nie chce poznać Twoich potrzeb albo, co gorsza – nie chce ich spełniać.

3. Woli umawiać się z kolegami niż z Tobą

Czyli jesteś towarzystwem gorszego rodzaju i z kimś innym bawi się lepiej. Nie warto zawracać sobie głowy kimś, kto woli swoich kumpli.

4. Ogląda się za innymi kobietami

Więc czemu właściwie z Tobą jest? Oczywiście, pewnych instynktów nie da się oszukać, lecz zwracanie uwagi na walory obcych kobiet w jawny sposób, to oznaka braku szacunku.

5. Dużo narzeka

Maruda to jeden z najgorszych rodzajów faceta. Nie potrzebujesz kogoś takiego.

6. Wymaga, choć nie daje nic od siebie

7. Nie chce poznać Twoich rodziców

Brak motywacji do oficjalnego przedstawienia się Twoim rodzicom, to poważny objaw, świadczący o braku zainteresowania wzniesieniem związku na kolejny etap. Taki facet będzie starał się znajdować kolejne wymówki, by odłożyć spotkanie rodzinne na późniejszy czas. Nie łudź się, ono się nigdy nie wydarzy.

8. Nie potrafi zaakceptować Twoich wad

Kocha się za wszystko, zarówno za to, co korzystne, jak i za to, co może przeszkadzać lub drażnić. Mężczyzna, któremu na prawdę na Tobie zależy, nie tyle nie będzie dostrzegał Twoich wad – on je zaakceptuje i pokocha tak samo mocno, jak kocha Ciebie!

9. Ma problemy z nadużywaniem alkoholu lub narkotyków

Prawdą jest, że z każdego nałogu da się wyjść, pytanie brzmi, czy jesteś w stanie zapłacić cenę za bycie tak zwaną „osoba współuzależnioną”. Dobrze się zastanów zanim zaangażujesz się w związek w alkoholikiem lub narkomanem.

10. Okłamuje Cię

To chyba oczywiste, a tak wiele z nas to ignoruje i udaje się nie dostrzegać faktu, że partner jest najzwyklejszym kłamcą. Jeśli mija się z prawdą regularnie w ważnych kwestiach, lepiej od razu daj sobie z nim spokój.

Oceń post