10 sposobów na zdobycie jego serca

Jeżeli właśnie poznałaś mężczyznę i zastanawiasz się, jak go sobą zainteresować, to świetnie.

Poznaj 10 sposobów na zdobycie jego serca:

1. Zaproś go na własnoręcznie wykonany przez siebie posiłek – przez żołądek do serca, to metoda stara jak świat, ale sprawdza się do dziś. Nie eksperymentuj jednak. Zrób takie danie, które zawsze Ci wychodzi i zawsze dobrze smakuje, choćby miał to być jedynie makaron z kurczakiem.

2. Słuchaj ze zrozumieniem – każdy lubi być słuchany. Słuchaj więc uważnie i ze zrozumieniem, co do powiedzenia ma Ci mężczyzna. Jeżeli tego potrzebuje, doradź mu jak najlepiej potrafisz.

3. Bądź przyjaciółką – od przyjaźni do miłości jeden krok. Stań się dla niego bliską osobą, na której zawsze może polegać.

4. Bądź sobą – nigdy nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Jeżeli masz zdobyć faceta, to tylko i wyłącznie swoją naturalnością i szczerością.

5. Nie bądź nachalna – mężczyźni nie lubią nachalnych kobiet. Natomiast bardzo intrygują ich kobiety, które trudno zdobyć. Stań się więc trudno dostępna. Bądź miła, życzliwa, uczynna, ale z drugiej strony niech mężczyzna wie, że masz też swoje życie, swoje sprawy i może swoje tajemnice?

6. Bądź niezależna – kolejna rzecz, która mocno intryguje mężczyzn: niezależne kobiety. Pokaż mu więc, że potrafisz radzić sobie sama, ale bywasz też słabsza i potrzebne Ci ramię silnego mężczyzny.

7. Pokaż, że go potrzebujesz – pokaż mężczyźnie, że będzie mógł się przy Tobie wykazać. Daj mu otworzyć słoik, niech sięgnie coś z wyższej półki czy naprawi Ci komputer.

8. Zadbaj o siebie – mężczyźni są wzrokowcami, zadbaj więc o siebie. Idź do fryzjera, zrób sobie ładny makijaż, manicure i zadbaj o seksowne, ale zarazem w dobrym tonie ubranie. Pamiętaj o swoich ulubionych perfumach. Daj mężczyźnie możliwość zobaczenia Cię w najlepszej wersji siebie.

9. Spełnij jego marzenie – może Twój wybranek zdradził Ci, że zawsze chciał polecieć paralotnią, albo udać się na mecz reprezentacji w piłce nożnej? Jeżeli jest coś takiego, w ramach swoich możliwości, postaraj się spełnić jego marzenie.

10. Nie rób mu wyrzutów – akceptuj go takim, jakim jest, bez próby zmieniania go.

Oceń post