10 rzeczy ważniejszych dla faceta niż wygląd

Wbrew pozorom mężczyźni nie tylko patrzą na wygląd kobiety. Często zdarza się tak, że te mniej ładne szybciej znajdują partnera, niż te który nic nie brakuje w wyglądzie. Decydują o tym określone cechy charakteru, które przyciągają facetów.

Pewność siebie

Mężczyźni przede wszystkim lubią pewne siebie kobiety. Nie lubią, kiedy są one niezdecydowane i nie wiedzą czego chcą. Wbrew pozorom mężczyzna lubi, kiedy kobieta podejmuje za niego decyzję.

Dobry słuchacz

Każdy mężczyzna lubi, kiedy dziewczyna go słucha obojętnie o czym by nie mówił. Cenią sobie kobiety, które nie wyłączają się z rozmowy i odpowiadają na zadane im pytania odnośnie tematu.

Spontaniczność

Spontaniczność jest również cechą, którą mężczyźni cenią u kobiet. Tak więc wycieczki na ostatnią chwilę z pewnością ucieszą każdego faceta.

Towarzyska

Każdy facet lubi, jak dziewczyna odnajduje się w różnym towarzystwie. Już najlepiej jest w momencie kiedy dogaduje się z jego znajomymi. Taka dziewczyna zwraca na siebie uwagę i mężczyźni również to doceniają.

Posiada własne zainteresowania

Bardzo ważne jest również, aby kobieta posiadała również własne zainteresowania, a nie skupiała się tylko na pasjach swojego partnera.

Ma apetyt

Mężczyźni nie lubią również kobiet, które liczą każde kalorie, które zjedzą. Takiej nie można zabrać tak naprawdę do żadnej restauracji, bo nigdy nie wiadomo czy będzie cokolwiek jadła.

Opiekuńcza

Każdy mężczyzna lubi, kiedy kobieta się nim opiekuje. Czuje się wtedy bezpieczny i doceniany.

Dobrze gotuje

Faceci również lubią, kiedy kobieta umie dobrze gotować. Z pewnością doceni każdy dobry obiad przez nią przygotowany.

Docenia starania

Ważne jest również aby kobieta doceniała starania mężczyzny. Tak więc nawet jeśli prezent przez niego ofiarowany jest niewielki, to powinien wywoływać uśmiech na jej twarzy.

Szczerość

Mężczyźni lubią, kiedy kobieta mówi od razu, co jej nie pasuje w danej sytuacji. Nic nie jest w stanie zdenerwować mężczyzny bardziej, niż sformułowanie „domyśl się”. Kobieta powinna więc być zawsze szczera.

4.5/5 - (ilość ocen: 6)