10 rzeczy, o których on myśli bezustannie przed pierwszą randką

 

Pierwsza randka bywa stresująca nie tylko dla kobiet. Dlatego dziś poznajmy 10 rzeczy, o których on myśli bezustannie przed pierwszą randką:

1. Jak wypadnie – każdy przed randką martwi się tym jak zostanie odebrany. Czy powinien założyć koszulę, czy może swoją ulubioną bluzę? Jak powinien się do Ciebie zwracać? Czy polubisz jego nowe perfumy, a także czy polubisz jego sposób bycia? Mężczyźni martwią się o to, co o nich pomyślimy, więc randki często bywają dla nich bardzo stresujące.

2. Czy będziecie mieli o czym rozmawiać – co innego spotkać się w gronie znajomych, a co innego sam na sam. Czy na pewno będziecie mieli o czym rozmawiać? Ile tak naprawdę Was łączy?

3. Czy pójdziecie do łóżka – to nieodłączny dylemat, który pojawia się w głowie każdego mężczyzny. Jak daleko posuniecie się na pierwszej randce. Niekoniecznie musi chodzić o to, w jakim stopniu Ty mu na cokolwiek pozwolisz, ale i jak dalece randka będzie udana, aby przenieść ją na inny, bardziej intymny poziom.

4. Jak będziesz ubrana – od tego zależy też, jak mężczyzna ma się ubrać. Czy będziesz ubrana jak na co dzień, czy może założysz coś bardziej eleganckiego?

5. Czy zgodzisz się na drugą randkę? – to już myślenie bardziej przyszłościowe, wykraczające poza pierwszą randkę, ale tak samo często spotykane. Czy randka wypadnie na tyle dobrze, że chętnie spotkasz się drugi raz?

6. Czy coś z tego będzie – zawsze kiedy, zaczynamy spotykać się z nową osobą, która początkowo nas fascynuje, zastanawiamy się, czy to jest to. Czy będzie z tego coś więcej? Związek, małżeństwo, dzieci?

7. Gdzie powinien Cię zabrać, abyś była zadowolona – nawet jeżeli wcześniej ustaliliście wspólnie miejsce, być może mężczyzna chciałby przygotować Ci niespodziankę i zabrać gdzieś jeszcze?

8. Jak długo powinna trwać pierwsza randka – długość pierwszej randki powinna być na tyle optymalna, aby zdążyć się trochę poznać, wyrobić o sobie nawzajem zdanie, a z drugiej strony, aby została lekka nuta niedopowiedzenia i chęć spotkania się kolejny raz.

9. Czy powinien za Ciebie zapłacić – niektóre kobiety wręcz oczekują tego, inne znów czują się urażone, kiedy mężczyzna zaproponuje, że za nie zapłaci.

10. Czy kupić Ci kwiatka – z jednej strony to miły, piękny gest, ale z drugiej czy kwiatek nie będzie Ci przeszkadzał podczas spotkania?

Oceń post