10 rzeczy, które robimy po seksie i które jeszcze bardziej zbliżają do siebie partnerów

Jeżeli zastanawiasz się, jakie zachowania czy czynności po seksie, zbliżają do siebie partnerów – dobrze trafiłeś.

Poniżej zamieszczamy 10 rzeczy, które robimy po seksie i które jeszcze bardziej zbliżają do siebie partnerów:

1. Przytulanie – zbyt rzadko zwracamy na to uwagę, a przytulanie jest bardzo istotne po seksie. Poczucie ciepła ciała drugiej osoby to najlepsze uspokojenie dla naszych skołatanych serc.

2. Wspólna kawa – wypicie wspólnej kawy po seksie może stać się niemal rytuałem. A wypracowanie wspólnego rytuału to sztuka, na którą potrzeba czasu, jednak w konsekwencji zawsze się opłaci.

3. Rozmowa – o czymkolwiek. Niekoniecznie o tym, co przed chwilą przeżyliście, ale z drugiej strony, czemu nie? Każdy temat po seksie jest odpowiedni, jeżeli nie spowoduje kłótni.

4. Głaskanie się – głaskanie partnera po głowie, po twarzy czy nawet po przedramieniu, nie ma to znaczenia. Jest to jednak budowanie bliskości i intymności, która zbliża partnerów do siebie.

5. Masaż – najbardziej ulubiony masaż przed Polaków, to masaż pleców. Jeżeli mamy siłę i czas pomasujmy się nawzajem. Niekoniecznie muszą być to plecy. Mogą to być także dłonie czy stopy.

6. Wspólne przygotowanie posiłku – po seksie najczęściej stajemy się głodni. Wspólne przygotowanie posiłku, a potem wspólne jego zjedzenie, łączy ludzi.

7. Wspólny prysznic – oczywiste, że po seksie musimy się umyć. Dlaczego nie zrobić tego wspólnie?

8. Spacer – spacer to świetny sposób na zrelaksowanie się i odświeżenie głowy po seksie. Podczas spaceru możecie trzymać się za ręce, rozmawiać czy zimą: rzucać w siebie śnieżkami.

9. Obejrzenie ulubionego filmu albo serialu – jeżeli macie jakiś ulubiony film, serial czy program w telewizji, może wspólne obejrzenie go w łóżku, stanie się dla Was satysfakcjonujące?

10. Włączenie relaksacyjnej muzyki i wspólne odpoczywanie pod kołdrą – takie slow momenty niesamowicie budują intymność między partnerami. Dajmy sobie chwilę oddechu, zastanowienia. Nie spiesząc się, poleżmy po stosunku seksualnych w łóżku, chociaż 15 minut.

Oceń post