10 powodow, dla których on ignoruje twoje wiadomości

Jeżeli mężczyzna nie reaguje na wiadomości od Ciebie, poznaj 10 powodów, dla których on ignoruje twoje wiadomości:

Zobacz też -> Dlaczego on nie odpowiada na twoje wiadomości: 10 możliwych przyczyn

1. Poznał inną – to najczęstszy powód, dla którego mężczyźni urywają kontakt i przestają się odzywać. Po prostu poznanie kogoś innego często powoduje brak zainteresowania Tobą. Być może zakochał się. To także nie jest wykluczone.

2. Znudziłaś mu się – niestety, bywają ludzie, którzy nudzą się innymi. Jeżeli przestałaś być dla niego fascynująca i ciekawa, przestaje odpowiadać na twoje wiadomości.

3. Uraziłaś go czymś – mogłaś to zrobić zupełnie nieświadomie i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że poruszyłaś np. na ostatnim spotkaniu jakąś jego czułą strunę.

4. Nie chce utrzymywać z Tobą więcej kontaktu – powody mogą być różne i nie zawsze zależne od Ciebie. Jeżeli on stwierdził, że nie chce z Tobą utrzymywać relacji, nie rób nic na siłę. Ma do tego prawo.

5. Jesteś nachalna – mężczyźni nie przepadają za nachalnymi kobietami. Jeżeli jesteś jedną z nich, piszesz i dzwonisz co 5 minut, on może być tym po prostu zmęczony.

Zobacz też -> Jak radzić sobie z brakiem odpowiedzi na wiadomości

6. Coś mu się stało – to najrzadziej spotykana możliwość, ale nie wykluczona.

7. Poznał prawdę – pomyśl, czy kiedykolwiek go okłamałaś. Jeżeli tak, może właśnie poznał prawdę?

8. Ma dziewczynę – być może miał ją, jak już się poznaliście, tylko ukrywał to przed Tobą, a być może poznał ją w podobnym czasie co Ciebie, a dzisiaj są już w związku? Nic nie jest wykluczone. Jeżeli mężczyzna ma dziewczynę i chce pozostać wierny, nie będzie odpowiadał na twoje wiadomości, jeżeli dotyczą one celów matrymonialnych.

9. Chce być wolny – kiedy umawiał się z Tobą, nie wiedział jeszcze, jak bardzo ceni sobie swoją wolność. Teraz jednak stwierdził, że wolność jest dla niego najcenniejsza i nie chce się wiązać, ani robić Ci żadnych nadziei.

10. Nie ma czasu – zdarza się i tak, że on jest naprawdę bardzo zapracowany i nie ma czasu Ci odpowiedzieć na twoje wiadomości. Zdarza się to rzadko w przypadku permanentnego nieodpisywania na kilka wiadomości z rzędu, ale nie jest to wykluczone.

Czytaj dalej: Kiedy warto przestać wysyłać wiadomości i dać mu spokój

Oceń post