10 powodów, dla których faceci odchodzą od kobiet

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego mężczyźni decydują się na rozstanie, poniżej zamieszczamy 10 powodów, dla których faceci odchodzą od kobiet:

1. Zakochał się w kimś innym – miłość nie wybiera. Jeżeli mężczyzna odchodzi od Ciebie, być może jego uczucia skradła już inna kobieta?

2. Poznał kogoś innego – to jeszcze nie miłość, ale może Twój partner poznał kogoś innego i chciałby dać szansę nowej znajomości, nawet kosztem Waszej relacji?

3. Nic do Ciebie nie czuje – niekoniecznie rozstanie musi mieć podłoże nowej miłości. Być może Twój partner stracił jedynie uczucie do Ciebie.

4. Potrzebuje wolności – niektórzy mężczyźni czują się za bardzo przytłoczeni w związku. Być może Twój partner jest jedną z nich.

5. Ma dosyć Waszych kłótni – częste kłótnie nie cementują związku, wręcz powodują oddalanie się partnerów od siebie. Jeżeli Wy także non stop się kłócicie, może to być zbyt męczące dla Twojego partnera.

6. Stawia na karierę – istnieją mężczyźni, którym bardzo zależy na swojej karierze. Często łączy się to z wyjazdami służbowymi za granicę. Czasem na stałe. Jeżeli mężczyzna nie wyobraża sobie związku na odległość, ani zrezygnowania z oferty pracy, może odejść od swojej kobiety.

7. Nie układa się Wam w łóżku – seks jest w związku bardzo ważny. W szczególności dla mężczyzn. Jeżeli nie układa się Wam w tym aspekcie życia, mężczyzna może podjąć decyzję o odejściu.

8. Naciskasz na dziecko – jeżeli Ty naciskasz na dziecko, a mężczyzna nie jest na nie gotowy, presja może go przerosnąć. Działa to też w drugą stronę. Niektórzy mężczyźni uwielbiają dzieci i dosyć wcześnie czują, że mogliby zostać ojcami. Ty jednak możesz nie mieć instynktu macierzyńskiego. Pojawia się dysonans pragnień i potrzeb.

9. Nudzą się w związku – niestety rutyna i nuda to zabójstwo dla związku. Niektórzy ludzie szybko nudzą się innymi i mają potrzebę poznawania ciągle nowych, fascynujących z początku osób.

10. Kobieta przestaje o siebie dbać – jeżeli kobieta przestaje dbać o swój wygląd i swoją strefę duchową, przestaje zarazem być atrakcyjna dla swojego partnera.

 

4.7/5 - (ilość ocen: 3)