10 kobiecych zachowań, które imponują każdemu mężczyźnie

Kobieta potrafi! Zapanować nad domem, pracować i zarabiać duże pieniądze, być piękną o piątej rano i… w zasadzie potrafi wszystko. A co z tego wszystkiego imponuje facetowi? W większości przypadków to, co „wchodzi na ich teren” i nie pasuje do stereotypowego wizerunku kobiecości.

1. Zmiana koła

Naprawdę. To działa, choć jednocześnie trochę przeraża. Ale na pewno imponuje.

2. Jazda samochodem (zwłaszcza szybka)

Stereotypowe myślenie o kobietach-kierowcach sprawia, że gdy któraś okazuje się świetnym kierowcą to mężczyzna darzy ją automatycznie uznaniem i podziwem.

3. Jazda motorem

Kobieta na motorze postrzegana jest jako silna i niezależna. A taka kobieta imponuje.

4. Naprawa sprzętów gospodarstwa domowego

Polski hydraulik stał się symbolem seksu. Ale kobieta z młotkiem i kombinerkami budzi w mężczyznach podziw. Sprawdza się po raz kolejny to, że na uznanie mężczyzn kobieta zyskuje tam, gdzie działa wbrew stereotypom.

5. Stolarka i naprawa mebli

„Kochanie, zrobiłam ci szafę” – takim zdaniem kobieta jest w stanie uzyskać najwyższy podziw. Kobiety coraz chętniej sięgają po umiejętności odnawiania mebli i ich samodzielnego przygotowywania. A panowie nie nadążają za tym, że one to potrafią.

6. Programowanie

Kobiety programistki są podziwiane. Nawet mizoginistycznie nastawieni informatycy koleżankom programistkom oddaj należny szacunek i podziw. Większość z przeciętnych użytkowników komputerów nie ma pojęcia, jak one  działają. Kobieta, która to ogarnia a do tego może np. zhakować budzi respekt.

7. Umiejętność skupienia się na kilku zadaniach równocześnie

Imponuje i to bardzo! Sami nie potrafią jednocześnie gotować, odpowiadać na maila i rozmawiać na dwa różne tematy z trzema osobami. A kobiety mają to opanowane do perfekcji.

8. Chodzenie na szpilkach.

Tak, tak. Panowie podziwiają nie tylko piękne nogi na niebotycznych obcasach, ale imponuje im umiejętność wdzięcznego poruszania się na nich. I słusznie! Bo to jest sztuka.

9. „Wiem, o czym myślisz”

Kobiety lepiej czytają emocje i dlatego potrafią zaskoczyć mężczyznę wiedzą, na temat jego własnych myśli czy nastroju. Z perspektywy mężczyzny to magia.

10. Siła ducha

Kobieta walcząca o swoje zdanie, o słuszną sprawę imponuje każdemy mężczyźnie.

Oceń post